2018-11-19

Premiera UZDROVISCO na targach Ekocuda vol. 5 w Warszawie!Te targi były wyjątkowe nie tylko dla nas. Swoją skalą i ilością odwiedzających zaskoczyły samych organizatorów. To absolutny rekord!

Od dłuższego czasu uczestniczyłyśmy w Targach Kosmetyków Naturalnych Ekocuda od strony odwiedzających. Z wielkim zainteresowaniem patrzyłyśmy na rozwijający się rynek, często niszowych produktów. Na niesamowitą kreatywność wystawców, ich ciekawe pomysły i jeszcze ciekawsze kosmetyki. Zachwycał nas nie tylko obłędny zapach panujący na targach, ale też autentyczność wystawców. Ich bezkompromisowość. Widziałyśmy też, jak z każdymi targami przybywa wystawców i jak lawinowo rośnie liczba osób je odwiedzających. Kiedy więc okazało się, że istnieje szansa na premierę naszych produktów właśnie tutaj, zrobiłyśmy wszystko żeby się udało. A nie było łatwo…

Co chwila pojawiały się różne przeciwności losu, im bliżej targów, tym więcej trudności i „pożarów” do ugaszenia zarówno u nas i (o zgrozo) u naszych partnerów. Zdarzało się, że rosła frustracja i pojawiała się bezsilność, ale ciągle miałyśmy nadzieję, że się uda… W końcu wizja stała się realnością. Jeszcze „gorące” produkty, niemalże wprost z linii produkcyjnej wjechały na nasze piękne stoisko. Radość! Bo uważamy, że warto celebrować każdy najmniejszy sukces. Ale czekało na nas o wiele więcej dobrego! Bo nikt nie spodziewał się tak ogromnej liczby odwiedzających! Była rodzina, byli przyjaciele i mnóstwo zachwyconych Klientów. Było ciasno, było gwarno i bardzo owocnie. Nasza marka, choć zupełnie nieznana, została bardzo ciepło przyjęta. Usłyszałyśmy wiele przychylnych słów, otrzymałyśmy moc życzliwych uśmiechów i komplementów. Z wielką przyjemnością opowiadałyśmy o naszych produktach, które można było oczywiście powąchać i wypróbować. Wyciągnęłyśmy też wnioski i mamy już super pomysły na ulepszenie naszego stoiska na kolejne wydarzenie!
pixelpixel