Blog

Prawidłowe oczyszczanie skóry krok po kroku – jak robić to prawidłowo?

Prawidłowe oczyszczanie skóry krok po kroku – jak robić to prawidłowo?Oczyszczanie skóry to podstawa usunięcia nadmiaru sebum, zanieczyszczeń i makijażu oraz przygotowanie jej do dalszych kroków pielęgnacyjnych. Co się stanie, jeśli pominiemy ten krok? Jakie skutki daje niedokładne oczyszczanie skóry? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o skutecznym oczyszczaniu skóry!
Przeczytaj więcej

Skóra w okresie menopauzy – charakterystyka i pielęgnacja skóry dojrzałej.

Skóra w okresie menopauzy – charakterystyka i pielęgnacja skóry dojrzałej.

Skóra w okresie menopauzy znacznie się zmienia - jest to wynikiem hormonów, a tym samym zmian zachodzących w organizmie. Spada wtedy poziom kolagenu, elastyny, skóra staje się sucha, szara i nadwrażliwa. Jak pielęgnować i jakich kosmetyków używać w okresie menopauzy? Na co zwracać uwagę przy doborze kosmetyku? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak przywrócić nawilżenie skórze w okresie menopauzy!


Przeczytaj więcej

Ochrona przeciwsłoneczna – chroń skórę przed promieniowaniem UV najlepszymi kremami SPF

Ochrona przeciwsłoneczna – chroń skórę przed promieniowaniem UV najlepszymi kremami SPFSłońce i wiosna kojarzy się z odpoczynkiem, zabawą i rozkwitaniem. Chociaż każdy oczekuje promieni słonecznych, warto wspomnieć także o tym, że słońce ma także swoją "ciemną" stronę - przyspiesza starzenie się skóry, może wpływać na pojawianie się przebarwień. Jak działa słońce, jakie promieniowanie UV emituje i jakie daje efekty? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o promieniowniu!  
Przeczytaj więcej

Nawet 3 formy witaminy C dla 3 x lepszych efektów!

Nawet 3 formy witaminy C dla 3 x lepszych efektów!Czy wiesz, że twoja skóra jest codziennie narażona na szkodliwe działanie promieniowania UV? Nadmierna ekspozycja na słońce, używanie telefonów komórkowych niesie za sobą negatywne skutki - skóra staje się szara, matowa i utrwalają się na niej przebarwienia. Jak przywrócić dawny blask skórze? Z linią PRE-AGE to możliwe - przeczytaj resztę artykułu i dowiedz się, jak w kilka kroków można rozświetlić, rozjaśnić i odmłodzić skórę.
Przeczytaj więcej
pixelpixel