Powołanie

 

UZDROVISCO

dobro z natury...

Uzdrawiać wcale nie oznacza leczyć - zmieniać, ale przywracać to, co utracone. 

 

Taka właśnie idea legła u podstaw marki kosmetyków naturalnych UZDROVISCO. Powołały ją do życia kobiety z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i kreacji kosmetyków. Kobiety, które mają wiele pasji, kochają naturę, ale przede wszystkim doceniają i darzą sympatią inne kobiety. Czerpią radość ze spotkań, z rozmów, ze wspólnego z nimi bycia. Z takiego podejścia narodziła się marka wyjątkowa, wielowymiarowo tworzona dla kobiet. Marka łączącą kosmetyki dobre z natury z dobrem płynącym z twórczego rozwoju. UZDROVISCO.

 

„Ta marka do nas „przyszła”. Przyszła na ustach innych kobiet. W spotkaniach z nimi. W rozmowach o ich pragnieniach. O potrzebach. O dobrych rzeczach.” - mówi Monika Spinek, założycielka.


„W spotkaniach i rozmowach odkryłyśmy, że razem możemy więcej niż nam się wydaje. Że jesteśmy bardzo podobne i mamy wspólne pragnienia. Że chcemy przestać pędzić. Że zależy nam na skutecznej, uczciwej, naturalnej pielęgnacji. Takiej, która da skórze dobre składniki, a sercu spokój i poczucie, że dobrze wybrałyśmy.” – dodaje Małgorzata Bystrzycka.


„Tworzenie naturalnie dobrych  kosmetyków, dobrych marek jest dla nas prawdziwym powołaniem, które ma umocowanie w naszym wykształceniu, doświadczeniu i pragnieniach. Teraz, w końcu odważyłyśmy się zrobić to, co w pełni nam odpowiada, ale wiemy też, że będzie pasowało wielu kobietom. Bo jesteśmy do siebie podobne!” – kończy Anna Bukowska.

 


UZDROVISCO powstało, aby na co dzień, w drobnych rzeczach, odkrywać naturę tego co dobre dla naszej skóry, dla naszego wyglądu, samopoczucia, naszego rozwoju, po prostu dla nas. Ta idea slow care wypływa wprost z naszego serca, bo wiemy, że dzięki odkrywaniu rzeczy małych, możemy dostrzec, że w każdej z nas jest więcej niż myśli. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły.

Nasze kosmetyki to uczciwa, roślinna, biologicznie aktywna, naturalna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych. Wyizolowanych. Naturalnych. Certyfikowanych. Często standaryzowanych lub mianowanych na konkretną substancję aktywną (przygotowanych podobnie, jak do leków ziołowych). Bo uważamy, że warto patrzeć głębiej, by odkrywać to, co naprawdę działa. Stosujemy ich najwyższe dawki, dzięki którym kosmetyk naturalny przemienia się w skuteczny fitoceutyk!

 


Mamy ogromny szacunek do zielarskiego dorobku i wiedzy, która rozwijana była przez tysiące lat. Opierały się na niej nasze babcie, ciocie i wcześniejsze pokolenia. Czerpiemy z niej nadal, ale idziemy dalej, bo wiemy więcej i możemy więcej. Idziemy z postępem nauki, która pozwala patrzeć głębiej w rośliny i "wybierać" z nich to, co naprawdę działa, a eliminować to, co może szkodzić. Działamy skutecznie, bezpiecznie, naturalnie! Badamy i potwierdzamy skuteczność pielęgnacyjną, przeciwzmarszczkową, ochronną czy stymulującą poszczególnych molekuł.

 

 

 

Wiedza, nauka i zaawansowane technologie pozwalają mieć pewność, że za każdym razem dajemy najwyższej jakości surowiec, w którym składniki aktywne występują w określonym stężeniu. Rośliny, to trudny materiał, zmienny w zależności od warunków wzrostu czy też pór roku, a przecież powtarzalna jakość jest podstawą sukcesu.

Dlaczego to takie ważne? Bo tylko wówczas mamy gwarancję, że każda partia produktu da zamierzony efekt pielęgnacyjny! Tak tworzymy wszystkie kosmetyki naturalne UZDROVISCO. To nowoczesne, poparte nauką podejście do pielęgnacji roślinnej, z istotnym dodatkiem rozpieszczającej zmysły, bardzo przyjemnej aplikacji. 


„Nie powiemy Ci, że własnoręcznie mieszałyśmy masy, ale możemy zapewnić, że mamy unikalną wiedzę jak to robić najlepiej, skąd pozyskiwać najlepsze, selektywne ekstrakty, bo w tworzeniu kosmetyków jesteśmy ekspertami. Wiemy, co dobre dla nas i dla naszej skóry. Naturalnie!” – twierdzą wspólnie jednym głosem.

 

 

 
Ale UZDROVISCO to nie tylko naturalne kosmetyki! To też niezwykły projekt i jednocześnie nowe, dobre miejsce dla kobiet.

 

 

„Pragnienie twórczego rozwoju, inspirowania i pomagania innym w odkrywaniu ich niezwykłych talentów i pasji, od zawsze było w moim sercu. Sama uwielbiam malować (choć nie zawsze mam na to czas). To jedna z moich wielkich artystycznych pasji, która jest źródłem ogromnej radości i spełnienia, ale też przekierowuje moje myśli na zupełnie inne tory, pozwala dostrzec, to co na co dzień umyka. Stąd pomysł, aby pod szyldem UZDROVISCO powstało także dobre miejsce dla kobiet. Miejsce, które pozwoli im ponownie odkryć to, co przez lata gdzieś się zgubiło, uciekło, zapomniało: pasje, marzenia, pragnienia, talenty. Wyzwolenie w kobietach twórczego myślenia, pomaga uwierzyć we własne siły. Odkryć, że potrafi się i że można robić o wiele więcej, niż się do tej pory wydawało. Odkrycie w sobie kreatywności i idące za tym wzmocnienie, przekłada się później na wszystkie obszary życia. Stajemy się odważniejsze, chętniej próbujemy nowych rzeczy. Odkrywamy siebie na nowo.”mówi Monika Spinek, założycielka

 


„Ale UZDROVISCO, to nie tylko twórczość, to także ciepłe i przyjazne kobietom miejsce, gdzie mogą się (przy okazji warsztatów czy wykładów) spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczeniami, wzajemnie zainspirować. Przy pysznej herbacie i aromatycznej kawie czerpać od siebie i wspierać się. Bo przecież relacje, wspólne ze sobą bycie, poznawanie innych ludzi są nieocenionym dobrem. To nadaje życiu wartość.”- dodaje Małgorzata Bystrzycka

 


„Od zawsze spełniałam się w kreacji i tworzeniu kosmetyków, ale chciałam, by moja praca dawała kobietom coś więcej niż sam krem dopielęgnacji. Aby wychodziła poza typowy schemat działań biznesowych. UZDROVISCO w swoim szerokim wymiarze działań dotarcia do kobiet i pomocy, jest spełnieniem także pragnień mojego serca. Głęboko wierzę, że projekt rozwinie się tak, że dotrzemy z nim także do innych miast Polski.”wyznaje Anna Bukowska

 

 

pixelpixel