Pierwsza w Polsce skuteczna bezolejowa pielęgnacja w niezapychających formułach!

2023-09-07
Pierwsza w Polsce skuteczna bezolejowa pielęgnacja w niezapychających formułach!

Bezolejowe kosmetyki lepiej się wchłaniają i są lżejsze na skórze. Wiele bezolejowych formuł nawilżających nie zatyka porów, co oznacza, że skóra jest mniej podatna na niedoskonałości niezależnie od typu cery.” – mówi dr Janette M.Black, certyfikowany dermatolog z Los Angeles w Kalifornii.

To, aby kosmetyk nie zapychał staje się obecnie jednym z głównych czynników, na który klientki zwracają uwagę przy wyborze kosmetyku. Na ten ważny aspekt pielęgnacji kładą nacisk nie tylko młode osoby borykające się z niedoskonałościami w wieku 25-35 r.ż., ale także te nieco bardziej dojrzałe, bo trądzik, zmiany zaskórnikowe i krostkowe dotyczą dzisiaj także cer nawet po 30, czy 40 roku życia. Dlatego, aby skutecznie pielęgnować i jednocześnie dać kobietom gwarancję zminimalizowanego ryzyka zapychania porów, Uzdrovisco opracowało unikalną na polskim rynku bezolejową pielęgnację w trzech duetach: anti-aging, promienność i redukcja niedoskonałości. Co ważne kremy zapewniają kompleksową pielęgnację, także z wykorzystaniem tłuszczy, zostały jednak one bardzo precyzyjnie wybrane, pod kątem braku komedogenności. Wszystkie formuły zachwycają czystymi składami, wysokimi dozami składników aktywnych, przyjemną aplikacją i zmysłowym zapachem. Pielęgnację doskonale uzupełnia bezolejowe oczyszczanie, które dodatkowo działa w kierunku odblokowywania porów, dzięki zawartości m.in. enzymów i kwasów owocowych.

Lekkie bezolejowe formuły, które z precyzją, ale bez ryzyka zapychania porów uderzają w najważniejsze potrzeby skóry, jak działanie anti-aging, poprawiające promienność i rozjaśniające oraz redukujące niedoskonałości i skłonność do ich pojawienia się.

Produkty zachwycają lekkością aplikacji, szybkim wchłanianiem bez klejącej warstwy i synergią działania. Trzy duety, w których znajdziesz serum w połączeniu z kremem dają pełnię skuteczności uzyskanej dzięki silnie działającym, zaawansowanym składnikom aktywnym, jak retinal, stabilna wit. C czy 100% naturalny kwas salicylowy.

Pielęgnacja anti-aging:

W linii znajdują się dwa produkty: serum i krem wygładzające o działaniu anti-aging. Głównym składnikiem serii jest jedna z najaktywniejszych form witaminy A stosowana w kosmetykach – Retinal. To następca dobrze znanego retinolu. Forma aldehydowa tej niezwykle cennej dla młodego wyglądu witaminy, poza całym spektrum działania odmładzającego i stymulującego, z jakiego znany jest retinol, ma trzy zasadnicze przewagi:

· Do uzyskania pełnej aktywności w skórze wymaga tylko jednego przejścia do kwasu retinowego. Działa więc bardzo szybko, a dla uzyskania odpowiednich efektów wystarczą naprawdę niewielkie ilości.

· Nie podrażnia! Może być stosowany także przez skóry wrażliwe, naczynkowe, a nawet z trądzikiem różowatym. Nie niesie ze sobą takiego ryzyka działań niepożądanych jak retinol!

· Stosowana przez Uzdrovisco forma retinalu wzmocniona została obecnością halorubiny, która działa 4x silniej niż witamina C, dzięki temu cząsteczka jest stabilniejsza od czystego retinalu blisko 16 krotnie!

8 głównych korzyści retinalu: redukuje zmarszczki, zwiększa grubość naskórka jak i skóry właściwej, poprawia elastyczność naczyń krwionośnych i zmniejsza ich sztywność redukuje szorstkość zmniejsza odwodnienie skóry zmniejsza trądzik różowaty redukuje niedoskonałości rozjaśnia.

W linii bezolejowej anti-aging znajduje się jedna z najwyższych dawek, w 100% naturalnego retinalu dostępna w szerokim rynku, 0,08%!

Pielęgnacja nawadniająca na promienną cerę:

W linii znajdują się dwa produkty: serum i krem nawadniające na promienną cerę. Głównym składnikiem serii jest stabilna forma witaminy C, o szerokim spektrum działania. Forma fosforanowa, która w stężeniu 5% znajduje się w serum, oprócz działania rozjaśniającego, przeciwrodnikowego, poprawiającego koloryt i promienny wygląd oraz redukującego zmarszczki, ma potwierdzone badaniami działanie antytrądzikowe! Wszystkie powyższe efekty zostały uzyskane przy 5% stężeniu tego składnika i potwierdzone badaniami in-vivo. Krem został dodatkowo wzbogacony wersją tłuszczową witaminy – naturalnym tertaizopalmitynianem.

8 głównych korzyści stosowania witaminy C:

· rozjaśnia koloryt skóry i przebarwienia

· przywraca blask i promienny wygląd

· stymuluje produkcję kolagenu i przeciwdziała zmarszczkom

· wpływa na lepszą kondycję skóry

· poprawia jędrność i gęstość skóry

· chroni przed wolnymi rodnikami, przeciwdziała zmarszczkom

· odnawia wit. E w skórze

· firma fosforanowa stosowana przez Uzdrovisco działa przeciwtrądzikowo!

W serii znajdziesz także rewolucyjne komórki narcyza o działaniu rozjaśniającym!, kwas hialuronowy, betainę, inulinę, nawilżające biocukry, skwalan i emolienty roślinne.

Pielęgnacja nawadniająca na niedoskonałości

W linii znajdują się dwa produkty: serum i krem nawadniające na niedoskonałości.

Skupia się ona dokładnie na przywróceniu skórze nieskazitelnego wyglądu, bez niedoskonałości. Głównym składnikiem serii jest 100% naturalny kwas salicylowy, o szeroko udokumentowanym działaniu przeciwzapalnym, odblokowującym pory i zmniejszającym skłonność to powstawania niedoskonałości. Do niedawna jeszcze dostępna była wyłącznie wersja syntetyczna, co za tym idzie firmy naturalne miały utrudnione możliwości jego wykorzystania.

Korzyści stosowania kwasu salicylowego:

· zmniejsza niedoskonałości

· odblokowuje i zmniejsza pory 

· redukuje wydzielanie sebum

· działa przeciwtrądzikowo

· rozjaśnia

Seria została wzbogacona o niacynamid i azeloglicynę (kompleks kwasu azelinowego i glicyny). Oba te składniki są dobrze znane i zajmują podiumowe miejsce wśród surowców polecanych do skóry trądzikowej. Azeloglicyna zmniejsza niedoskonałości, działa rozjaśniająco, seboregulująco, a niacynamid łagodzi, zmniejsza przebarwienia i wpływa na redukcje niedoskonałości. Wszystkie składniki razem z ekstraktem z niezapominajki tworzą wyjątkowy układ normalizujący i zmniejszający niedoskonałości bez efektu wysuszenia! W recepturach znajdują się bowiem surowce silnie zatrzymujące wodę, jak kwas hialuronowy, betaina, nawilżające biocukry i pantenol.

Bezolejowe = bezproblemowe

Wszystkie produkty serii zostały poddane testom klinicznym na grupie pacjentów ze skórą wrażliwą i dominującym główną potrzebą zgodną z przeznaczeniem produktów, w klinice dermatologicznej, pod nadzorem lekarza oraz testom aparaturowym potwierdzającym brak komedogenności. Tak prowadzone testy bezpieczeństwa i skuteczności, to przejaw troski o minimalizację działań  niepożądanych i jak najlepsze dopasowanie, nawet do skór bardzo wymagających.

pixelpixel