2019-01-21

Nowe warsztaty - Ujarzmij czas! Odzyskaj wolność!


W środę 16 stycznia 2019 spotkałyśmy się w UZDROVISCU na nowych warsztatach rozwojowych „Ujarzmij czas. Odzyskaj wolność”. W świat planowania wprowadziły nas dziewczyny z New Culture Institute: Dagmara Konarska i Mariola Dolecka - kobiecy tandem z mnóstwem pomysłów na zmianę, ale też z wrażliwością na nasze potrzeby i wyzwania naszej codzienności.

Było kobieco, intrygująco i zaskakująco. Okazało się, że zapanowanie nad czasem, to przede wszystkim uzyskanie odpowiedzi na ważne pytania. Pytania, których na co dzień unikamy, bo (przyznajmy to szczerze) bywają niewygodne lub po prostu nie zdajemy sobie sprawy, że trzeba je zadawać. Rozmowy w gronie kobiet inspirowały i często pomagały rozwikłać to, co wydawało się zbyt trudne. Wspólnie doszłyśmy do niezwykle ciekawych, przydatnych i praktycznych wniosków. To był świetny czas nie tylko przemyśleń i czerpania z wiedzy od prowadzących, ale także okazja do śmiechu, wymiany doświadczeń, otwierania się na nowe możliwości.

Uczestniczki warsztatów wyszły zachwycone. Każda z postanowieniami i pomysłami na pierwsze kroki prowadzące do lepszego ujarzmiania czasu oraz z całym arsenałem przydatnych narzędzi, które pomogą ogarnąć codzienność i nieustająco uciekający czas.


Już niedługo warsztaty z "ujarzmiania" czasu pojawią się w ofercie na naszej stronie  – naturalnie będzie się działo!


pixelpixel