2019-01-29

Kokedama po naszemu. Ale było super!W sobotę 19 stycznia 2019 po raz kolejny spotkałyśmy się w UZDROVISCU na twórczych warsztatach KOKEDAMA po naszemu. Tym razem mistrzyni florystyki Karolina Ładyżyńska- Skrzypek wprowadziła nas nie tylko w  świat japońskiej sztuki mszanych kul, ale zainspirowała do tworzenia samodzielnych florystycznych kompozycji z kokedamą w tle.
 
Ozdabiałyśmy nasze autorskie wiszące ogrody z cierpliwością i otwartością na nowe wyzwanie jakie przed nami stanęło. Wyszło ślicznie i bardzo oryginalnie! Ale tak naprawdę, całe piękno tych kul zostaje wydobyte dopiero w pomieszczeniu. Tkanie, kolor i faktury naturalnie przemiły domowe wnętrza! Zobaczcie poniżej, jakie cudne, artystyczne roślinne prace nam wyszły! 
 
Warsztaty to także niepowtarzalna okazja do ciekawych dyskusji o pielęgnacji zarówno kokedamy, jak i naszych domowych ogrodów. Zyskałyśmy wiedzę, nasyciłyśmy nasze serca i zmysły naturą, miło spędziłyśmy przedpołudnie przy rozgrzewającej herbacie zimowej, a dwie prace zabrałyśmy do domu! Już teraz zapraszamy na kolejne warsztaty florystyczne.  Oprócz KOKEDAMY pojawi się niedługo nowe cudo dla poszukujących niebanalnych form połączenia sztuki i natury.
pixelpixel