Czy można odmłodzić skórę? Uzdrovisco Virtuose udowadnia, że tak!

2023-09-28
Czy można odmłodzić skórę? Uzdrovisco Virtuose udowadnia, że tak!

Co dzieje się ze skórą po 35 roku życia?  

Wiek skóry zazwyczaj nie jest tożsamy z wiekiem wynikającym z naszej daty urodzenia. Ma na niego wpływ tryb życia i oczywiście geny. Jednak badania pokazują, że gdy skończymy 35 lat, zazwyczaj zachodzą już pewne procesy, które pogarszają jej kondycję:

· Wiotkość skóry – wynika z obniżenia ilości kolagenu i elastyny – czyli włókien podporowych, jej specjalnego „rusztowania”.

· Owal twarzy zaburza się – związane jest to również z ilością kolagenu i elastyny – twarz traci swój młody owal.

· Pogłębiają się już obecne zmarszczki i przybywa nowych – zazwyczaj w tym wieku mamy już zmarszczki mimiczne, takie jak zmarszczki śmiechu, zaznaczają się też mocniej zmarszczki marionetki (te dwie charakterystyczne, biegnące równolegle w dół od kącików ust ku dołowi brody) oraz bruzdy nosowo wargowe.

· Cera staje się bardziej sucha i cienka. Mają na to wpływ m.in. zmiany hormonalne.

· Osłabia się bariera naskórkowa, która chroni przed utratą nawilżenia oraz przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Czy można cofnąć czas?  

Gdy pytamy większość znajomych kobiet, czy chciałyby cofnąć czas i znów być np. dwudziestoparolatkami, zaprzeczają! Cenią sobie swoją dojrzałość, doświadczenie i przede wszystkim samoświadomość, która przynosi wiele spokoju. Ale większość z nich lubi mieć skórę w dobrej kondycji, pięknie napiętą, promienną, aksamitnie gładką i pełną młodzieńczego blasku. Bo po prostu dobrze się z nią czują! Nowoczesna kosmetologia przynosi nam rozwiązania, które potrafią nie tylko zatrzymywać, ale także cofać czas dla skóry. Rozwiązania o niespotykanej dotąd skuteczności. Są takim na pewno komórki macierzyste z czarnej malwy. Razem z innymi, pieczołowicie wyselekcjonowanymi składnikami naturalnymi, tworzą rewolucyjne połączenie, dające niespotykane dotąd efekty – odmłodzenia skóry.

Wirtuozeria składników, formuł, zapachów, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojej skóry!

Wyobraź sobie prawdziwą, wirtuozerię pielęgnacji, która potrafi sprostać największym wymaganiom cery. Gdy pracowaliśmy nad linią Virtuose, naszym celem były kosmetyki, które będą stanowić przełom w pielęgnacji. Miały cieszyć natychmiastowym efektem WOW oraz długofalowo naprawiać i wzmacniać skórę. Realnie wpływać na jej wygląd i kondycję. Wszystkie efekty zostały dokładnie zbadane w badaniach klinicznych, tak byśmy z całą pewnością mogli zagwarantować satysfakcję na najwyższym poziomie. Naszym celem był poziom mistrzowski. Każdy krem i serum jest jak dzieło wirtuoza – harmonijna symfonia nawilżenia, odżywienia i rewitalizacji dla skóry.

Kiedy twarz wygląda na młodą?  

Co w ogóle decyduje o tym, że nasz mózg podświadomie ocenia twarz jako młodą lub starszą? Robi to na podstawie zapamiętanych i skojarzonych wzorów obrazów.  Znaczenie mają:

· JAKOŚĆ skóry, odcień, obecność defektów

· KSZTAŁT twarzy, czyli tzw. proporcje i jej owal Dlatego kondycja i wygląd naszej skóry, oraz napięcie i co za tym idzie – owal twarzy, były głównymi obszarami naszego zainteresowania.  

Unikalna technologia re-startu młodości skóry.  

Jak nie tylko zatrzymać czas dla skóry, ale cofnąć go o kilka lat? Znaleźliśmy składniki, które są przełomowe w tym zakresie. Zastosowaliśmy technologię re-startu. To niezwykłe połączenie dające globalne odmłodzenie wyglądu skóry - dzięki surowcom działającym na wszystkich jej poziomach, zarówno biologicznie jak i fizycznie. Składniki linii Virtuose, to innowacyjne, uznane na świecie, opatentowane i nagrodzone rozwiązania!

Altheostem™ - światowa nagroda za innowacyjność 2023!  

Czarna malwa jest pięknym kwiatem o wielu właściwościach leczniczych. Altea jest grecką mitologiczną postacią kobiecą, której imię pochodzi od Althaía, czyli „uzdrowiciel " w starożytnej grece. Stąd nazwa Altheostem™ - składnika aktywnego, który uzdrawia i odmładza skórę. Sekretem są dokładnie komórki macierzyste z czarnej malwy. Wykorzystują one tzw. dermohacking, czyli eliminowanie starzejących się komórek skóry, by zrobić przestrzeń dla rozwoju nowych. Dzięki temu skóra staje się biologicznie młodsza. Właśnie ten efekt został nagrodzony, jako światowa innowacja 2023! Badania kliniczne potwierdzają widoczne odmłodzenie po 8 tygodniach stosowania:

· redukcja głębokości zmarszczek,

· redukcja zwiotczenia skóry,

· redukcja objętości zmarszczek,

· poprawa elastyczności,

· poprawa gęstości skóry.   

LIFT oléoactiv® - natychmiastowy lifting dzięki oleo-wektorom.  

To właśnie ten wyjątkowy składnik gwarantuje efekt już od pierwszej aplikacji. Opatentowana technologia Oleo-eco-ekstrakcji, zapewnia szybkie i długofalowe działanie na 3 poziomach skóry!

• Spilantol z acmeli – działa jak botox kosmetyczny!

• Traganek (roślina) - zapobiega degradacji kolagenu oraz stymuluje syntezę kwasu hialuronowego.

• Koenzym Q10 (100% roślinny) – chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, wzmacnia błony komórkowe i redukuje głębokość zmarszczek Jakie są potwierdzone badaniami rezultaty? +67% poprawa wygładzenia i napięcia skóry po pierwszej aplikacji -70% redukcja zmarszczek już po 4 tygodniach stosowania!  

Luksusowe formuły Virtuose zapewniają wszystkie benefity piękna dla przywrócenia młodości skóry.  

W badaniach klinicznych potwierdzono:

· redukcję wszystkich typów zmarszczek,

· poprawę napięcia i jędrności skóry,

· regenerację i nawilżenie,

· aksamitną gładkość.

Jednym z naszych kluczowych rozwiązań jest wirtuozyjna technologia dermo-mimetyzmu, która potęguje biodostępność składników dla skóry i tym samym wynosi formuły na wyższy poziom skuteczności!

Poza tym zapewniliśmy w Virtuose unikatowe wykorzystanie:

· ciekłych kryształów, które swoją budową imitują lipidy struktur naskórkowych,

· pochodnych aminokwasów, które naturalnie występują w skórze,

· biozgodnych ze skórą składników NMF (naturalnego czynnika nawilżającego), które naturalnie zapewniają skórze nawodnienie,

· kwasu hialuronowego dermozgodnego z tymi, które naturalnie występują w naskórku i skórze właściwej zatrzymując wodę.  

Wirtuozeria zapachów  

Aromat, to kropka nad „i” rozkosznego rytuału pielęgnacyjnego. Dla Virtuose musiała to być – znów, jak w najlepszej symfonii - kompozycja zachwycająca harmonijnie wybrzmiewającymi nutami, tworzącymi całość, która urzeka. Wśród nut głowy znajdziemy jabłko, gruszkę, bursztyn i wodę morską. W nutach serca różę, irys, kwiat pomarańczy i konwalii. A w nutach głębi – piżmo, cedr i drzewo sandałowe.

Poznaj kosmetyki Virtuose!

W całej linii Virtuose zastosowaliśmy technikę re-startu młodości skóry dzięki dwóm wiodącym składnikom: Altheostem™, czyli komórkom macierzystym z czarnej malwy oraz LIFT oléoactiv® - gwarantującym idealne napięcie cery od pierwszego użycia. Każdy kosmetyk jest jednak dodatkowo wyspecjalizowany w konkretnym kierunku.

1. ŹRÓDŁO PIĘKNA - KREM HYDRO-UJĘDRNIAJĄCY SPŁYCAJĄCY ZMARSZCZKI

Nasz wirtuoz idealnego nawilżenia. Remedium dla dojrzałej skóry zmagającej się z przesuszeniem, oznakami wiotkości, zmarszczkami, potrzebującej ujędrnienia. Zawiera aż 30 hydro-molekuł - pełne spektrum składników zatrzymujących wodę: NMF, aminokwasy, kwas hialuronowy, glikole.

2. WYMIAR PIĘKNA - KREM MULTI-LIFTINGUJĄCY WYGŁADZAJĄCY ZMARSZCZKI

Doskonały dla każdej kobiety, która chce natychmiastowo poprawić napięcie skóry, odmłodzić owal twarzy oraz redukować wszystkie typy zmarszczek. Wśród wyspecjalizowanych składników znajdują się fleksyjne biopolimery roślinne - m.in. pozyskiwane z alg, dające natychmiastowy efekt liftingu.

3. ARCHITEKT PIĘKNA - KREM MULTI-REGENERUJACY ODMŁADZAJĄCY WYGLĄD

Krem zaprojektowany z myślą o skórze dojrzałej, suchej, bardzo suchej, normalnej i w potrzebie naprawy. Remedium na wiotkość skóry. Redukuje szerokość i głębokość zmarszczek oraz  wzmacnia i naprawia barierę naskórkową. Zawiera kompleks 6 ceramidów typu 3!

4. KREATOR PIĘKNA - SERUM GLOBALNIE ODMŁADZAJĄCE WYGLĄD

Totalna pielęgnacja dla każdego typu cery dojrzałej, potrzebującej bardzo silnego oddziaływania minimalizującego wszystkie oznaki starzenia się skóry, jak wiotkość, suchość, zmarszczki. Działa jak przestrzenny (zewnętrzny i wewnętrzny) lifting zapewniając skórze najważniejsze benefity piękna. Zawiera m.in. molekularny kwas hialuronowy o różnej wielkości cząsteczek, docierających na wszystkie poziomy skóry.

5. ELIKSIR PIĘKNA - KREM MINIMALIZUJĄCY ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU I UST  

Zadba o kondycję i napięcie skóry pod oczami, zredukuje worki i cienie oraz zminimalizuje tzw. zmarszczki śmiechu, smutku, palacza i bruzdy nosowo-wargowe. Jednym z kluczowych składników jest Lipido-plex (przeciwzmarszczkowe źródło ceramidów i steroli) pozyskiwane z owsa.

Wirtuoz, to mistrz w swojej profesji, zdolny pokonać najbardziej skomplikowane problemy. Charakteryzuje się doskonałym wyczuciem. Chcemy, żeby takie były dla Ciebie kosmetyki Virtuose – idealnie skomponowane i zachwycające rezultatami.

pixelpixel