Czarny Tulipan Intense – wyższy poziom pielęgnacji przeciwzmarszczkowej!

2023-11-16
Czarny Tulipan Intense – wyższy poziom pielęgnacji przeciwzmarszczkowej!

Linia CZARNY TULIPAN Intense to uczciwa, biologicznie aktywna, silnie działająca pielęgnacja dla kobiet dojrzałych. Unikalna ze względu na obecność jednego z najbardziej wszechstronnie działających naturalnych składników odmładzających - standaryzowanego ekstraktu z czarnego tulipana (100% zalecanej dawki) oraz cennego ekstraktu z gardenii i najskuteczniejszej formy witaminy A – retinalu! Opracowana z myślą o jeszcze silniejszym działaniu przeciwzmarszczkowym, ujędrniającym i zagęszczającym skórę, poprawiającym elastyczności, nawilżenie i jej napięcie. Ta nowa odsłona znanej i cenionej linii  to nie tylko bardziej eleganckie, wytworne opakowania, to przede wszystkim spełnienie potrzeb kobiet o jeszcze lepiej działających kosmetykach i poszerzenie ich portfolio.

Do gamy produktów dołączył wyjątkowy krem-maska odmładzająco-regenerujący, stworzony specjalnie dla kobiet w wieku okołomenopauzlanym. Jego gęsta konsystencja zapewnia silną regenerację i odżywienie, przy zachowaniu aktywności przeciwzmarszczkowej. Działa na najważniejsze potrzeby skóry w tym wyjątkowym czasie.

Efekty na 100%*:

- redukuje ilość zmarszczek, zwłaszcza tych głębokich,

- poprawia jędrność i elastyczność, odmładzając wygląd skóry,

- przeciwdziała wiotkości, nawilża odżywia i regeneruje,

- rewitalizuje i przywraca dobrą kondycje skórze.

* wyniki badań aplikacyjnych, po 2 tygodniach stosowania produktu

Więcej o tym produkcie znajdziesz tu: Krem-maska odmładzająco-regenerujący 50 ml

Prawdziwym jednak game changerem jest intensywne serum spłycające zmarszczki. Przyjemne jak dotychczas, ale z wypełnieniem, którego bardzo potrzebuje skóra kobiet dojrzałych! W jego składzie oprócz gardenii i ekstraktu z czarnego tulipana znajdziemy najbardziej pożądany składnik przeciwzmarszczkowy, a właściwie całościowo odmładzający wygląd skóry – retinal! To silniejsza od retinolu forma witaminy A, a jej regularne stosowanie zmienia oblicze skóry – na młodszą!

Efekty na 100%*:

- zauważalnie redukuje zmarszczki,

- doskonale nawilża i regeneruje,

- wygładza,

- odmładza wygląd skóry,

- odczuwalnie poprawia jędrność i elastyczność,

- przeciwdziała wiotkości,

- redukuje oznaki zmęczenia i zaczerwienienia,

- rewitalizuje i przywraca dobrą kondycje skórze.

* wyniki badań aplikacyjnych, po 2 tygodniach stosowania produktu

Więcej o tym produkcie znajdziesz tu: Intensywne serum spłycające zmarszczki 30 ml

Poznaj to, co działa! Naturalnie! Dla piękna i młodości Twojej skóry…    

Kluczowe składniki linii Czarny Tulipan Intense:  

Ekstrakt z czarnego tulipana – ekstrakt standaryzowany na dwa flowonoidy: astragalinę i populninę. Redukuje stres oksydacyjny (nawet o 70%), odbudowuje ceramidy w naskórku, poprawia nawilżenie, przywraca naskórkowi własności ochronne, stymuluje i odnawia struktury skórne oraz zwiększa produkcję kwasu hialuronowego, aby skutecznie wpływać na redukcję zmarszczek. Efekt? Odmłodzona, jędrniejsza i wygładzona skóra.  

Ekstrakt z gardenii – zawiera wysokie stężenie flawonoidów i kwasu ferulowego, o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Skutecznie ogranicza szkodliwy wpływ wolny rodników wpływając na przedłużenie młodości i dobrego stanu skóry1. Ponadto może wspomagać nawilżenie i tonizację skóry. Dzięki obecności ganipiny, gardenia nadaje kosmetykom różowy odcień.

1Uddin, R. et al. HPLC-analysis of polyphenolic compounds in Gardenia jasminoides and determination of antioxidant activity by using free radical scavenging assays. Adv Pharm Bull 4.3, 273-81 (2014)

100% naturalny Retinal to najbardziej pożądany składnik odmładzający ostatniego czasu. Topowy trend przyszłych lat! Najaktywniejsza forma witaminy A stosowana w kosmetykach, która w kompleksie została wzmocniona obecnością halorubiny, która działa 4x silniej niż witamina C. Taka forma retinalu jest stabilniejsza od czystego retinalu blisko 16 krotnie! 8 głównych korzyści retinalu: redukuje zmarszczki, zwiększa grubość naskórka jak i skóry właściwej, poprawia elastyczność naczyń krwionośnych i zmniejsza ich sztywność, redukuje szorstkość, zmniejsza odwodnienie skóry, zmniejsza trądzik różowaty, redukuje niedoskonałości, rozjaśnia.

Roślinny lifting - stworzony w oparciu o unikalną technologię, jest naturalnym biopolimerem drugiej skóry, który posiada wiele właściwości. Jako składnik filmotwórczy chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak cząstki stałe, alergeny i czynniki drażniące. Jednak jego głównym działaniem jest natychmiast widoczna poprawa napięcia, właściwości wygładzające i przeciwzmarszczkowe. Ten wyjątkowy składnik przywraca też blask cery, który jest zauważany przez probantów i osoby trzecie. Sprawia również, że podkład utrzymuje się dłużej.

Poznaj wszystkie produkty naszej nowej linii: Czarny Tulipan Intense

pixelpixel