Blog

Czy kosmetyki naturalne Uzdrovisco można stosować w ciąży?

Czy kosmetyki naturalne Uzdrovisco można stosować w ciąży?To zdecydowanie najczęściej zadawane nam pytanie. Zupełnie nas to nie dziwi – jako kobiety (i w znacznej większości matki) rozumiemy troskę o nowe życie rozwijające się pod matczynym sercem. Rozumiemy Waszą potrzebę bezpieczeństwa dla maluszka i dla Was samych, jak również pragnienie (i też potrzebę) zadbania o siebie, o swoja skórę. Zwłaszcza, że ciąża i okres karmienia piersią to czas, kiedy to hormony decydują o wielu aspektach naszego życia… w tym o wyglądzie i kondycji cery.
Przeczytaj więcej

Jak zachwycać spojrzeniem?

Jak zachwycać spojrzeniem? Jeśli starasz się dbać o skórę wokół oczu od zawsze, to pewnie w tym temacie jesteś już specjalistką i trudno Cię zaskoczyć… no cóż, spróbujemy! Ale jeśli nie miałaś do tej pory czasu stosować żadnego kosmetyku przeznaczonego właśnie pod oczy i wierzyłaś, że zwykły krem na dzień i na noc wystarczy, to gwarantujemy Ci, że odkryjesz w tym tekście wiele „tajemnej” wiedzy. Ciekawa? Zapraszamy!
Przeczytaj więcej

Przeniknąć skórę cz. II

Przeniknąć skórę cz. II

 

Zrozumienie kluczem do rozwiązania. 

Skoro już wiemy, że bez wspomagania składniki aktywne czasem w ogóle nie mają szans na wnikanie, to co możemy zrobić, żeby jednak móc cieszyć się efektem biologicznym pielęgnacji naturalnymi (i nie tylko) kosmetykami?


Przeczytaj więcej

Przeniknąć skórę cz. I

Przeniknąć skórę cz. I

 

No właśnie… Czy kosmetyczne składniki aktywne powinny przenikać skórę, czy może tylko w nią wnikać…? Czy te naturalne wnikają gorzej? Od czego w ogóle zależy zdolność penetracji składnika aktywnego do skóry? Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące zdrowia, funkcjonowania i pielęgnacji skóry.


Przeczytaj więcej
pixelpixel