Przełomowe wnikanie natury!

2020-05-05
Przełomowe wnikanie natury!

Czy wiesz, że większość składników aktywnych  bardzo słabo wnika w skórę, a niektóre prawie wcale nie mają takiej możliwości? Nie mogą więc być skuteczne biologicznie. Na szczęście wiemy już jak dozować je głęboko do skóry! To prawdziwa rewolucja w kosmetologii naturalnej!


Zawsze zastanawiałyśmy jak jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność kosmetyków naturalnych, żeby dać naszym klientkom absolutnie wyjątkowe, prawdziwie i silnie działające formuły. Pragnęłyśmy efektów, które nie były osiągalne, bo bariera naskórkowa jest naprawdę niezwykle skuteczna. Długo szukałyśmy rozwiązania, które pomoże wprowadzić głęboko do skóry aktywne składniki roślinne, które rzeczywiście mogą przemienić skórę dojrzałą czy suchą. Dzięki rewolucyjnej technologii fitodozującej, ziściło się nasze pragnienie, a  kosmetologia naturalna zyskała nowy wymiar!”mówią twórczynie marki UZDROVISCO.

Odkrycie UZDROVISCO – REWOLUCYJNA, OPATENTOWANA TECHNOLOGIA FITODOZUJĄCA!

Dostarcza składniki roślinne na trudny do osiągnięcia poziom 14. warstwy komórek naskórka i głębiej!
Czemu to tak ważne? Bo tylko wówczas składniki roślinne mają możliwość działania biologicznego! Efekty wówczas są silne, widoczne i utrzymują się dłużej!
Jej sercem są przełomowe fitonośniki o podwójnie skutecznej strukturze. W liposomowych „mikrokapsułkach” zostały zamknięte maleńkie fitonośniki, które łatwo wędrują w głąb skóry, by tam uwolnić roślinny składnik aktywny, jak np. przeciwzmarszczkowe algi niezwykle bogate w astaksantynę, która działa 65 razy silniej od witaminy C!
  
Zabieg głębokiego WZMACNIANIA skóry! 

Genialny bonus technologii fitodozującej! Dzięki swojej biozgodności ze skórą, po uwolnieniu składnika aktywnego, perfekcyjnie wbudowują się w naskórek. Doskonale uszczelniają i odbudowuje jego architekturę od środka! Efekt? Zahamowanie nadmiernej ucieczki wody - efektywne, głębokie nawilżenie, poprawa elastyczności, jędrności, zdrowia, jakości i funkcjonowania skóry!

Jeszcze jedna dobra wiadomość!
Badania dowodzą, że składniki dostarczone za pomocą fitonośników działają w skórze jeszcze przez tydzień od zakończenia trwającej minimum 7 dni aplikacji! Twoja skóra na dłużej pozostaje piękna, wzmocniona i zregenerowana!

SKONCENTROWANE, SILNIE I DŁUGO DZIAŁAJĄCE FORMUŁY.

Najwyższą zalecaną dozę fitonosników mają lekkie formuły ampułek-boosterów UZDROVISCO, które stanowią najważniejszy trzon aktywnej pielęgnacji. Skutecznie wzmacniają, przeciwdziałają zmarszczkom, stymulują i potęgują każdą pielęgnację. Uzupełnione o całą gamę dodatkowych składników, jak np. wit. B3, trokserutynę czy kwas hialuronowy 4D, perfekcyjnie wspomagają i przywracają piękno każdej skóry!

  
 
ZASKAKUJĄCA PRZYJEMNOŚĆ

„Doskonale wiemy, że skuteczność to nie wszystko, dlatego zadbałyśmy też o cudowne, bogate, ale przyjemne i nie obciążające skóry konsystencje kremów. Rozpieszczają zapachami przenosząc zmysły na łono natury, a dzięki wzmocnieniu o składniki dermokosmetyczne, jak Fito+Retinol czy biomimetyczne biolipidy z owsa,  są doskonałymn wzmocnieniem i domknięciem całej pielęgnacji. Daj się zaskoczyć niezwykłemu połączeniu ziołolecznictwa i kosmetologii.– zachęcają twórczynie.

pixelpixel