O nas

 

 MONIKA SPINEK – założycielka, Dyrektor Generalny.


Cierpliwa optymistka, wierząca w dobro, ludzi i świat. Artysta i twórca z natury i pasji. Kreatywnie podchodząca do każdej rzeczy. Widzi i patrzy inaczej. Dostrzega to co dla innych zakryte i wydobywa z rzeczy i myśli to, co ulotne i niedostrzegalne. Kochająca mama dorosłej córki i nastoletniego syna. Przyjaciel swojego męża. Właścicielka pięknego ogrodu. Tworzy, maluje, odkrywa. Kocha naturę, a natura kocha ją – „Pani Moniko nawet gdyby Pani kij od szczotki zasadziła to by zakwitł…” tak kiedyś ktoś skwitował jej zamiłowanie do roślin.

Ekonomista, technolog procesów chemicznych, z zamiłowania malarz artysta. Przez wiele lat odpowiadała za rozwój i strategię marketingową największych polskich marek kosmetycznych (m.in. JandaDermikaSoraya, Bandi Cosmetics, Aromatrend, Celia). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w przemyśle kosmetycznym: zarówno w polskich, jak i międzynarodowych organizacjach. Zarządzane przez nią marki odnosiły sukcesy rynkowe, dzięki niestandardowemu podejściu do kreacji i strategii, zdobywając zaufanie wielkiego grona lojalnych klientek. Wielokrotnie nagradzane przez prestiżowe media, ekspertów branżowych oraz gremia gospodarcze. Żywo zaangażowana w różne inicjatywy społeczne. Współpracowała z fundacją dla dzieci niepełnosprawnych, inicjatywą dla ojców oraz projektami społecznymi dla kobiet.

 

 

 

ANNA BUKOWSKA – współtwórczyni, Dyrektor ds. marketingu i rozwoju.

Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi kobieta. Kochająca mama dwóch córek i żona jednego męża oraz właścicielka kota i psa. Uwielbia długie spacery i czas spędzony na łonie natury, sadzenie kwiatów i obserwowanie, jak rosną i rozkwitają, jak ogród i natura nieustannie się zmienia i zaskakuje. Lubi śmiać się głośno, pełną piersią, w wolności i bez skrępowania. Niezwykle ceni wartości rodzinne, uczciwość i prawość. W życiu kieruje się dobrymi wartościami. Zawsze.    

Z wykształcenia mgr inż. chemii, z ukierunkowaniem na chemię kosmetyczną. Z branżą związana od 15 lat. Doświadczenie zdobywała pracując jako wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, dziennikarka w magazynie URODA, specjalista marketingu w międzynarodowym koncernie kosmetycznym (Dermika) oraz jako współtwórca i dyrektor ds. rozwoju marki JANDA. Zawsze z pasją podchodząca do pracy, zafascynowana składnikami roślinnymi. Ich niezwykle szerokim spektrum działania i możliwościami, jaki dają. Z zaangażowaniem na całym świecie poszukuje unikalnych ekstraktów i składników roślinnych. Takich, których działanie poparte jest nauką i badaniami, ale też takich które pozwalają stworzyć niezwykle przyjemną, rozpieszczająca zmysły aplikację.

 

 

 

WANDA ROGUSZEWSKA – współtwórczyni.

Doświadczona organizatorka. Skrupulatna, dopinająca wszystko na ostatni guzik. Nie lubi niedociągnięć, czy tez robienia rzeczy na „szybcika”, tak na łapu-capu. Pracy, którą kocha poświecą się bez reszty i bardzo ceni sobie zaangażowanie u innych. Życzliwa, cierpliwa, otwarta i słuchająca. Szef-marzenie. Mama dwóch dorosłych synów i babcia pięciorga wnucząt.    

Interesuje się historią Polski, literaturą polską i polityką. Kocha naturę. „Jeszcze do niedawna myślałam, że nasza planeta Ziemia będzie nam służyć w nieskończoność w swojej krasie i doskonałości. To co ostatnio widzimy, jak bardzo sami jej zaszkodziliśmy mnie osobiście przeraża. Co zostawimy następnym pokoleniom? Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do jej ratunku, a prawdziwie naturalne kosmetyki takie jak marka Uzdrovisco niech są właśnie cząstką naszego wkładu.” 

Prawdziwy ekspert i specjalistka do spraw sprzedaży kosmetyków. Autorytet szanowany zarówno przez klientów jak i współpracowników. Ogrom doświadczenia i wiedzy, kryjący się w dojrzałej i pięknej kobiecie, która sprzedaży kosmetyków, rozwijaniu dystrybucji i rozwijaniu branży kosmetycznej w Polsce poświęciła całe swoje zawodowe życie. Kierowała zarówno działem eksportu, zespołem do spraw dużych obiektów handlowych, piastowała funkcję dyrektora sprzedaży zarówno w mniejszych, rozwijających się firmach jak i w wielu koncernach kosmetycznych. To jej ręka przyczyniła się do rozwoju i zaistnienia na polskim rynku wielu marek Polleny–Urody: Kwiaty Polskie, Wars, Makler, Być Może. Rozszerzyła też dystrybucję marki Ziaja, Dermika, Pollena–Malwa. Opiekowała się także kanałem kosmetyków profesjonalnych wprowadzając do niego takie marki, jak Dermika czy Beauty Concept (zmienioną na Yonelle). Nieustannie dbała o samodoskonalenie. Jest uosobieniem wszelkich cnót i wartości jakie powinien posiadać dobry leader.

 

 

 

LIDIA OSIŃSKA – współtwórczyni, Grafik.

Uśmiechnięta artystka, wolna dusza, która nie buja w obłokach, a często pragmatycznie podchodzi do życia. Zaangażowana w sprawy ludzkie, rodzinne, społeczne, pełna ciepła „ogarniaczka” spraw drobnych i większych. Zawsze gotowa nieść pomoc i służyć własnymi talentami. Jej motto: dobro powraca, wystarczy podać dalej, a zawsze do nas wróci, bardzo często w tym momencie, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Kochająca żona i mama dwóch synów. Uwielbia podglądać przyrodę i uwieczniać ją na zdjęciach, a szczególnie tę w Bieszczadach, w których jest absolutnie zakochana.     

Ekonomistka, technik fotograf, graficzka i artystka fotografik. Zatrzymywanie chwili w obiektywie, praca z grafiką, tworzenie rzeczy pięknych od zawsze było jej pasją. Już jako mała dziewczynka, w szkole podstawowej, we własnej małej domowej ciemni wywoływała swoje pierwsze zdjęcia. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią reportażową, a zawodowo od ponad 20 lat graficznie wspiera i rozwija marki farmaceutyczne i kosmetyczne oraz z branży finansowej czy motoryzacyjnej. Pracowała m.in. przy markach takich jak Bayer, Novartis, SmithKline Beecham, Solgar, PKO BP, Bank Handlowy, Peugeot, Citoen, ale serce jej skradły marki kosmetyczne jak Dermika, Soraya, Schwarzkopf, Mollon, gdzie zagościła na dłuuugie lata. Fascynują ją opakowania, ich tekstury i konstrukcje. Z zaangażowaniem poszukuje nowych inspiracji do swojej pracy. Jej prace wyróżnia dbałość o detal, spójność i porządek.

 

 

 

MAŁGORZATA BYSTRZYCKA – współtwórczyni, Dyrektor ds. rozwoju biznesu

Pragmatyk, strateg i organizator o duszy artysty. Szczęśliwa żona, mama trójki dzieci, z pasją wspierająca kobiety w odkrywaniu ich marzeń oraz porządkowaniu spraw życiowych podczas warsztatów i spotkań. Razem z mężem prowadzi wykłady i warsztaty dla młodych ludzi: zakochanych i planujących małżeństwo.

Z wykształcenia ekonomista, przez wiele lat związana z bankowością, jako dyrektor zarządzający zespołami projektowym. Od kilku lat związana z branżą kosmetyczną, w której aktywnie wspierała i przyczyniła się do rozwoju marki JANDA. Odpowiadała za logistykę, zaopatrzenie, zarządzanie dostawcami i produkcją. Wie, jak pracuje zarówno korporacja, jak i mała firma czy start up. Wie, jak dopasować znane w zarządzaniu zasady dobrego biznesu do wielu sytuacji biznesowych nie przez przerost procesów i dokumentów, ale zachowując zdrowy ład i panowanie nad sytuacją.

 

 

   

WERONIKA SPINEK - współtwórczyni, Specjalista ds. marketingu i nowych mediów

Młoda dziewczyna, która żyje pełnią życia. Miłośniczka sportu, kinematografii i natury, głównie tej pod gołym niebem. Wolny duch w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W życiu przyświeca jej jedno hasło „Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia.”  

Absolwentka kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem na Akademii Leona Koźmińskiego. Głównym obszarem jej zainteresowań zawodowych jest marketing ze szczególnym nastawieniem na branding i komunikację oraz zarządzanie w wirtualnym środowisku. Fascynuje się nowymi rozwiązaniami z zakresu komunikacji w social mediach, e – commerce oraz możliwościami, jakie dają te narzędzia dla rozwoju marek i produktów na rynku. Już podczas studiów zdobywała doświadczenie zawodowe pracując w sprzedaży bezpośredniej w międzynarodowej sieci perfumeryjnej oraz w działach marketingu marek kosmetycznych, zarówno z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, jak i kosmetyki kolorowej. Jej zaangażowanie oraz szeroka wiedza zaowocowały szybkim awansem z pracy asystenta na samodzielne stanowisko specjalisty. Prawdopodobnie jedna z lepszych specjalistów social media i e-commerce 2023 roku.

 

 

  

 

pixelpixel