Jak pakujemy nasze produkty?

Uzdrovisco.

Naturalnie w środku i na zewnątrz. Czyli rzecz o naszej eko-etyce.

 

Nasze kremy są naturalne. To oczywiste! Ale dbamy też o to, aby były otoczone naturalnością. Szukając pięknych i funkcjonalnych opakowań pytamy się dostawców o takie rozwiązania, które dbają jednocześnie o naszą planetę! Kremy, maski, esencje otulone są ciemnym szkłem, które chroni je przed światłem, ich historia opisana jest na papierowych etykietach i wsunięte są w papierowe kartoniki. Bez zbędnej ulotki i folii.

 

 

Gdy zamawiasz kremy w naszym sklepie internetowym, pakujemy Twoją przesyłkę pięknie... ale też bezpiecznie i naturalnie. Korzystamy z opakowań kartonowych wyprodukowanych z tektury z recyklingu. Wnętrze naszych przesyłek wypełnione jest papierowymi wiórami i dekoracjami papierowymi. Stosujemy kilka rozmiarów opakowań przesyłkowych, aby nie pakować i wysyłać „powietrza”, a tym samym nie tworzyć niepotrzebnych ilości odpadów transportowych.

 

Współpracujemy z organizacją odzysku publicznego Eko Punkt, która dba o zbiórkę, segregację, sortowanie odpadów opakowaniowych, realizuje ich recykling oraz prowadzi kampanie edukacyjne. Żeby naturalnie żyć! 

pixelpixel