Fitooczyszczanie opis linii

 

FITOAKTYWNE NATURALNE KOSMETYKI OCZYSZCZAJĄCE UZDROVISCO

 

Pozbywanie się zanieczyszczeń, pozostałości makijażu i martwych komórek naskórka, to jeden z najważniejszych kroków w pielęgnacji. Dzięki niemu skóra staje się znów promienna, a składniki kremów mają łatwiejszą drogę do wnikania. Cała pielęgnacja przechodzi na wyższy poziom skuteczności!

 

 

Fitoaktywne naturalne oczyszczanie UZDROVISCO przenosi pielęgnację w nowy wymiar, gdzie od pierwszych chwil skóra jest aktywnie stymulowana!

  • Czyste źródło natury, łagodnych składników myjących i przywracających właściwe pH.
  • Wyjątkowe składniki aktywne:

          - 100% autorskiej mieszanki naparów opracowanych w złotych proporcjach przy współpracy z ekspertem ziołolecznictwa o dużej mocy łagodzenia i nawilżania

          - Kwas hialuronowy 4D o ponadprzeciętnych własnościach wielowymiarowego nawilżania skóry

          - Wybitne enzymy z dyni o mocy złuszczania porównywalnej z 4% kwasem glikolowym (za to łagodnie i bez ryzyka podrażnień).

  • Oczyszczanie, które zachwyca przyjemnymi odczuciami i cudownymi zapachami.
  • Produkty, które nie pozostawiają uczucia ściągnięcia skóry! Dają pełen komfort!
  • Innowacyjne formy w trendach waterless i zero waste.

 

Wyjątkowa fitoaktywna linia oczyszczająca UZDROVISCO stworzona została dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i typu skóry. Opracowana z dbałością o wysokie dozy składników roślinnych, wykorzystuje do mycia formuły z czystym składem, bez wody - pianka i tonik oparte są w 100% na naparach! Skutecznie złuszcza, ale bez podrażnień. Dzięki tak zaawansowanemu oczyszczaniu cała pielęgnacja przechodzi na wyższy poziom skuteczności!

 

Fitoaktywna pianka i tonik oraz peelingi mikroziarnisty i enzymatyczny to czyste źródło natury oraz łagodnych składników myjących, przywracających skórze właściwe pH, złuszczających i łagodzących. To oczyszczanie i złuszczanie, które zachwyca przyjemnymi odczuciami i zapachami, nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry! To pełen komfort!

 

Peelingi zamknięte w ekologicznych, szklanych słoiczkach, opatrzone papierową etykietą, ubrane w kartonowe pudełeczko - bez zbędnej folii i ulotki. Naturalnie!

pixelpixel