Fitodozowanie opis linii

 

NATURALNE FITODOZUJĄCE KOSMETYKI UZDROVISCO

Skuteczne, bo łączą najnowszą wiedzę z zakresu kosmetologii i ziołolecznictwa! 

 

 
Tajemnica piękna odkryta!
Skuteczność, która była marzeniem stała się rzeczywistością dzięki transportowi składników aktywnych na nieosiągalny dotąd poziom.
Bo żeby kosmetyk naturalny (czy też nie) naprawdę działał, jego składniki muszą najpierw wniknąć!

 

 

Fitodozująca linia naturalnych kosmetyków UZDROVISCO to przełomowe podejście w kosmetologii naturalnej. To odpowiedź na jedno z najważniejszych wyzwań XXI wieku - zwiększenie wnikania roślinnych składników aktywnych do skóry. Dzięki wykorzystaniu OPATENTOWANEJ, INTELIGENTNEJ TECHNOLOGII FITODOZUJĄCEJ formuły produktów zostały opracowane tak, aby transportować naturę na wcześniej nieosiągalny poziom 14. warstwy komórek naskórka i głębiej (odpowiadają za to innowacyjne fitonośniki AL i BL)! Wszystko po to, aby efekty były silniejsze i przede wszystkim dłużej się utrzymywały.

 

Kluczowe dla całej linii są skoncentrowane formuły ampułek-boosterów, które dzięki maksymalnej dozie fitonośników AL i BL doskonale potęgują skuteczność pielęgnacji! Silnie wspomagają cerę dojrzałą, naczynkową oraz suchą i wrażliwą niezależnie od wieku. Te lekkie, ale bardzo aktywne ampułki powinno się stosować rano i wieczorem pod naturalne kremy fitodozujące UZDROVISCO. Fitoceutyki, którymi są nasze produkty, to uczciwaroślinnabiologicznie aktywna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych. Wyizolowanych. Naturalnych. Certyfikowanych. Często standaryzowanych.

 

Naturalne kremy fitodozujące to produkty o bogatej konsystencji, które doskonale sprawdzą się w pielęgnacji skóry dojrzałej, normalnej, suchej i bardzo suchej. Wystarczy mała doza, aby zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia, gładkości i komfortu.  Stanowią doskonałe domknięcie całej pielęgnacji, a w swym składzie zawierają:

  • genialne fitonośniki AL i BL, które przenoszą głęboko do skóry bogate w astaksantynę (działa o 65% silniej od witaminy C!) algi o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym oraz biomimetyczne składniki odbudowujące
  • unikalne komponenty wzmacniające struktury naskórka,
  • Fito + Retinol - połączenie retinolu z lipidami ze słonecznika, powstałe dzięki tzw. zielonej technologii, aby dać aktywność witaminy A i jednocześnie wzmacniać i odbudowywać struktury lipidowe naskórka,
  • Biolipidy z owsa - innowacyjne, biozgodne ze skórą składniki, doskonale przez nią przyswajalne. Wzmacniają, odbudowują i uszczelniają. Błyskawicznie i wyjątkowo skutecznie przywracają nawilżenie i świetną kondycję naskórka.

 

 

Dzięki tak innowacyjnemu podejściu, naturalne kosmetyki fitodozujące UZDROVISCO wpływają nie tylko na redukcję zmarszczek, ale jednocześnie niezwykle silnie regenerują, wzmacniają i działają naprawczo, aby kompleksowo poprawić stan i wygląd skóry. Bo zapewnienie długo utrzymujących się efektów, to przedłużenie piękna i młodości skóry!

Zamknięte w ekologicznych, szklanych słoiczkach i butelkach zachwycają szybkim wchłanianiem, przyjemnością użycia i zapachem.

 pixelpixel